جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 49842
  تاریخ انتشار : 25 فروردین 1393 12:56
  تعداد بازدید : 566

  رییس دادگستری استان هرمزگان:

  برخورد با اخلالگران اقتصادی، دست یابی به شعار سال را محقق می کند

  رییس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: مبارزه با مفسدان اقتصادی و رانت خواران نقش مهمی در شکوفایی اقتصادی کشور دارد و فرصت خوبی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف ایجاد می کند.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خلیج فارس، حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری در دیدار با مدیرکل زندان های هرمزگان به نامگذاری سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی اشاره کرد و افزود: ترسیم این افق چراغ راهی برای همه مسئولان و آحاد مردم است تا با برنامه ریزی، اخلاص در عمل و اتخاذ تدابیر مناسب در مسیر منویات مقام معظم رهبری و رشد و توسعه کشور حرکت کنند.

  وی اظهار کرد: دستگاه قضا آماده است تا با عزم ملی و مدیریت جهادی با اخلالگران اقتصادی و ناهنجاری های فرهنگی برخورد قاطع و جدی کند تا مسیر دست یابی به شعار امسال هموارتر شود.

  رییس کل دادگستری هرمزگان تصریح کرد: برخورد قاطع و قانونمند دستگاه قضا با متخلفان ضمن ایجاد امنیت پایدار در کشور ناامیدی دشمنان را نیز به همراه خواهد داشت.

  اکبری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حبس زدایی گفت: کاهش جمعیت کیفری زندان ها از سیاست ها و اولویت های مهم دستگاه قضا است که در سال جاری نیز این مهم با جدیت دنبال می شود.

  وی افزود: افرادی که آزادی آنان سلامت روانی و امنیت اجتماعی جامعه را خدشه دار می کند مستحقق زندان هستند و در خصوص جرائم سبک تر با اتخاذ تدابیر مناسب تا جایی که قانون اجازه می دهد از ورودشان به زندان جلوگیری و از مجازات های جایگزین استفاده می شود.

  رییس کل دادگستری استان هرمزگان به خدمات انجام شده در زندان ها اشاره و بیان کرد: برای بازگشت آبرومندانه مددجویان به جامعه اقدامات خوب و شایسته ای در زندان ها انجام می شود و فرصت خوب زندگی کردن در اختیار آنان گذاشته شده است.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
20